Karmienie dziecka walka czy przyjemność ?

Dla wielu z nas rodziców, karmienie staje się czasem zmorą codzienności. 


U nas długi czas sama myśl o karmieniu moich chłopaków sprawiała, że miałam skręt w brzuchu i ogromny stres jednoczenie. Starszego karmiłam dwa lata piersią, w okolicach 6 miesiąca zaczęłam mu rozszerzać dietę, jadł przyzwoicie. Problemy zaczęły się jak poszedł do przedszkola, nagle przestało mu smakować wiele rzeczy. Miał kilka swoich ulubionych produktów, które do dziś są jego ulubionymi. Jest jednak coraz lepiej, poznaje nowe smaki, których wcześniej nie wziął by nawet do ust. Tymczasem papryka, seler naciowy i awokado to jego ulubione ostatnio smaki. Staram się także przemycać niektóre smaki w naszym smoothie.


Z młodszym poszło łatwiej, po 6 miesiącu zaczął dostawać nowe dla niego posiłki i dość szybko, w porównaniu do starszaka, stwierdził, że zamiast piersi mamy i mleka woli obiadki, deserki i inne pyszności. Także droga mleczna skończyła się u nas po 12 miesiącu. Na zdjęciu poniżej młody miał 7 miesięcy i już wtedy garnął się do samodzielnego jedzenia. 


W przedszkolu jeden jadał zaledwie "płaskie kotlety", drugi zaś wszystko co podadzą w ilościach oczywiście jakie sam sobie wybrał. W domu jedli nieco więcej. 
Przebojów z karmieniem miałam wiele, nie będę się rozpisywać bo to osobny temat. Ja natomiast mam dla Was niespodziankę. Konkurs, w którym aż  2 osoby wygrywają, bardzo fajne zestawy od Canpol Babies - Bunny & Company.
W skład zestawu wchodzi: 
  • smoczek,
  • kubek niekapek,
  • śliniaczek,
  • miseczka,
  • łyżeczki.
Zestaw idealny do karmienia, dlatego jestem bardzo ciekawa, jak to ułożyło bądź układa się u was. Czy wasze karmienie to zmora czy może czysta przyjemność? Poniżej regulamin, który bardzo Was proszę przeczytajcie. No i pamiętajcie, biorąc udział w konkursie i komentując na blogu zgadzacie się z polityką prywatności, którą macie TU.REGULAMIN:

Konkurs trwa od 19.09.2018 r. do 30.09.2018 r. do godz. 23:59

Konkurs zorganizowany został na blogu, z możliwością wzięcia udziału dla osób z Facebooka i Instagrama.

1. Będzie mi miło jak polubisz mój i sponsora profil na Facebooku oraz Instagram:
Organizator: Gugusiowo i INSTAGRAM 
Fundator nagród: Canpol babies i INSTAGRAM 

2.Równie miło jak polubisz i  udostępnisz publicznie plakat konkursowy. Możesz też zaprosić znajomych. Im nas więcej tym lepiej.


3. Pod zdjęciem konkursowym na Facebook, w wiadomości prywatnej lub w e-mailu GUGUSIOWAKRAINA@GMAIL.COM wyślij mi odpowiedź na zadane wyżej pytanie "karmienie dziecka walka czy przyjemność?"
Zaskocz nas swoim pomysłem. 

4. Przesyłając zgłoszenie Uczestnik potwierdza, że jest jego autorem i wyraża zgodę na przetwarzanie go do celów konkursu.

5. Wyniki będą opublikowane jako aktualizacja tego wpisu w ciągu 5 dni od ostatniego dnia konkursu. Decyzję podejmę wraz z mężem i synkiem. Dwa zgłoszenia, które najbardziej nas wzruszą, zaskoczą, spodobają się tak po prostu otrzymają nagrodę.

6. Na dane czekam do 3 dni od podania wyników, w przeciwnym wypadku wybieram nowego zwycięzcę.


7. Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook. Dołączając do Konkursu, Uczestnik przekazuje dane osobowe Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook. Serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a nie do serwisu Facebook.


8. Wysyłka nagród jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


9. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z polityką prywatności dostępną TU.


10. Biorąc udział na INSTAGRAM bądź FACEBOOK, pamiętaj aby przy udostępnianiu zdjęcia bądź dodawaniu komentarza użyć #gugusiowekarmienie

11. Więcej informacji o bezpieczeństwie Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności TU.

WYNIKI:

Dwie nagrody trafiają do Pani Katarzyny oraz Izabeli
Dziękuję Wam za cudowne historię, mam nadzieję, że odczaruje u jednej z Was walkę i teraz będzie tylko przyjemność.

Miłej zabawy!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger