Zmysłowo pachnący duet.

Nie od dziś wiadomo, że Le Petit Marseillais pochodzi z Prowansji, krainy zapachem i kolorem płynącej. Do dziś kampanii było już wiele, każda jedna wyjątkowa i wspaniale pachnąca. Udział wzięłam w wielu z nich, a recenzje otrzymanych kosmetyków znajdziecie tu: Le Petit Marseillais. Tym razem kampania skierowana została do par, które odkryły nowości od Le Petit Marseillais.

Żele zapakowane były w białym pudełku z kolorowym nadrukiem. Niezwykle urokliwe, jak zawsze zresztą.
Jeden dla Mnie:
Żel pod prysznic Le Petit Marseillais Granat. Owoc ten, jest pełen niespodzianek i taki sam jest jego wymykający się jednoznacznym określeniem aromat. Subtelny, lecz wyrazisty. Delikatny, lecz trwały.*

Delikatny żel pod prysznic Śródziemnomorski Granat nawilża i odświeża, łagodnie oczyszcza skórę, otulając ją owocowym zapachem.
  • pH neutralne dla skóry.
  • Testowany dermatologicznie.
  • Biodegradowalna baza myjąca.
  • Wzbogacony o składniki nawilżające pochodzenia roślinnego.
Drugi dla Niego:
Żel pod prysznic Le Petit Marseillais Czerwona Pomarańcza i Szafran. Współgrają w nim dwie nuty, których natura jednocześnie przyciąga i zaskakuje. Musująco, orzeźwiająco i świeżo. Odkryj zmysłowo pachnący duet już dziś!*

Żel pod prysznic dla mężczyzn inspirowany naturą to formuła 3 w 1, która łagodnie oczyszcza ciało, twarz oraz włosy, co jest dużym ułatwieniem dla mężczyzny. Po prysznicu zarówno włosy, jak i skóra są nawilżone i pachnące odświeżająco i energetyzująco jednocześnie.

  • pH neutralne dla skóry.
  • Testowany dermatologicznie.
  • Biodegradowalna baza myjąca.
  • Wzbogacony o składniki nawilżające pochodzenia roślinnego.

Żele oceniam bardzo pozytywnie, oba zapachy mi się podobają, zwłaszcza ten dla męża. Używamy ich z wielką przyjemnością. Dobrze się pienią i łatwo spłukują, do tego oczyszczają skórę dając im mega nawilżenie, dodatkowo odświeżają i sprawiają, że skóra jest delikatna. No to czego chcieć więcej? Przyjemności, którą zyskamy wprowadzając magiczny rytuał przed i w trakcie kąpieli. Świeczki, muzyka i dużo piany na pewno bardzo poprawią humor i sprawią nam wiele radości.

Ty też możesz zostać Ambasadorką Le Petit Marseillais, o TUTAJ.


*Materiały otrzymane w ramach kampanii zmysłowo pachnący duet.
#zmysłowyduet #ambasadorkalpm 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger