PIXERS, czyli upiększenie wnętrza w bardzo szybki i łatwy sposób.

Od dłuższego czasu miałam zamiar umilić sobie nieco wnętrze, w domu nie mamy obrazów czy zdjęć na ścianach, jakoś tak się złożyło. Dotychczas jedynie ramki ze zdjęciami czy jakieś bibeloty na szafkach. Jeśli nie mamy czasu na zakupy stacjonarne, mamy do dyspozycji sklepy Internetowe z szerokim wyborem dodatków do domu. Jednym z nich, który mile zaskoczył mnie asortymentem jest PIXERS. Mamy tu bardzo duży wybór tematów: Abstrakcja, Ludzie, Mapy i Flagi, Natura itp. Wybór gotowego produktu może się z początku wydawać trudnym zadaniem, po zastanowieniu jednak nie jest źle, a przeglądanie poszczególnych działów sprawia jedynie przyjemność. Szczególną uwagę zwróciłam na PIXERS - obrazy. Pokażę Wam zaledwie kilka, które mnie urzekły. Kto wie, może któryś trafi w końcu na nasze ściany.
**
Takie obrazy wydrukowane na płótnie dają nam wiele możliwości, od umieszczenia ich w salonie, jadalni czy kuchni po sypialnię i pokój dziecięcy. Wszystko zależy od tego czego szukamy i czego pragniemy. Możemy wybrać produkt o bardzo nasyconych kolorach, które bardzo ożywią nam wnętrze lub zdecydować się na bardziej neutralny i delikatny wzór, który tylko doda uroku i będzie takim ostatnim akcentem w naszej stylizacji.

Przeglądając propozycje wykończeń wnętrz zauważyłam, że często osoby wybierają naklejki z cytatami i napisami inspirującymi nas na co dzień. Będą idealnie pasujące zarówno do sypialni, jak i kuchni. Dla tych, którzy lubią klasykę i obrazy na płótnie, również znajdzie się coś ładnego. Sama znalazłam jeden, który chętnie widziałabym w swojej pracowni krawieckiej. Ale wszystko w swoim czasie, najpierw ją uprzątnę i poustawiam, a później będę dobierać dodatki. Mam wielką nadzieję, że ktoś mi sprawi prezent w postaci takiego obrazu? 
 
*
Szukając czegoś dla siebie wiedziałam, że musi to być wzór folkowy, najlepiej koguciki z kwiatami. Wystarczy wpisać hasło w wyszukiwarce i znajdzie nam wszystkie produkty, a reszta to tylko wybór produktu i jego wielkość. Tym razem odpuściłam obrazy, a zdecydowałam się na odświeżenie laptopa, którego dostałam już kilka miesięcy temu. Wybrałam oczywiście moje wymarzone koguciki. Naklejka zwinięta w rulonik, otoczona papierem z holograficzną naklejką "PIXERS" umieszczona była w specjalnym kartonowym pudełku, w środku dodatkowo zabezpieczonym folią.

Samo naklejenie produktu nie było trudne, na stronie można znaleźć instrukcję, więc wszystko poszło sprawnie. Jedno jest pewne, przyjemność z korzystania ze sprzętu jest lepsza :D Komputer zyskał swoje nowe ja, które bardzo mi się podoba. Z czerwonego jak wino, jest biały w śliczne folkowe koguciki. Spodobała mi się zanim zdążyłam ją nakleić.
Naklejka dopasowana była rozmiarem do komputera, niestety jest on zaokrąglony na rogach, i w tych właśnie miejscach nieco odstawała, postanowiłam więc je odciąć. Mam nadzieję, że się wam podoba mój wybór.
Postanowiłam też wybrać coś jeszcze, mianowicie obraz na PCV, w niewielkim rozmiarze 30 cm/40 cm. Będzie mi służył jako tło do zdjęć, zwłaszcza tych małych produktów. Jakość produktu bardzo jest bardzo wysoka, kolory żywe a pierwsze próby zdjęć z tym obrazem jako tłem bardzo zadowalające. Ostatnie zdjęcie pokazuje jak się sprawdza jako tło.
Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam, nie dość, że zdjęcia zyskały nieco blasku, to wnętrze zyskało koloru dzięki odnowionemu laptopowi. Takie obrazy będą się także fajnie nadawały na prezent chociażby z okazji ślubu, czy urodzin. Jak Wam się podobają wybrane produkty? *Źródło: https://pixers.pl/obrazy-na-plotnie?q=cytaty&order=recommended
** Źródło: https://pixers.pl/obrazy-na-plotnie

Post powstał przy współpracy z firmą PIXERS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger