CRAZY NOVEMBER

Jednym z moich ulubionych zagranicznych sklepów jest Dresslily. Zarówno duży wybór produktów, jak i ceny są bardzo kuszące. Wybór co chcę tym razem kupić zawsze trwa bardzo długo, mąż się śmieje a dzieci denerwują że siedzę i ciągle tylko to przeglądam. Tak na prawdę nigdy nie wiem czego chcę, ale postanowiłam pokazać Wam jakie promocje na listopad przygotował dla nas sklep. Co zamówiłam okaże się jak już otrzymam przesyłkę, dla Was będzie to niespodzianka. 
Do 23 listopada mamy Delicious Deals on thanksgiving, a tam wybór wielu świątecznych ozdób, ciuchów i innych gadżetów. To wszystko jest strasznie słodkie i  bardzo świąteczne, no ale tak to już jest, że w grudniu widać świąteczne akcenty. 

Gdybym miała wybrać kilka rzeczy z tej oferty, zdecydowałabym się na te poniżej. Foremki do ciastek, coś z czego na pewno bym korzystała nie tylko na Święta. Bluza z tygrysem dla męża. Gorset, w sam raz na imprezę karnawałową, tylko spódnica do tego i byłoby sexi. Biały kożuszek - hit, bardzo ładny. 
Jednej rzeczy nie rozumiem, osobiście bym tego nigdy nie kupiła. Zastanawiam się tylko czy znajdą się ludzie, którzy kupią taki sweter ? CLICKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger