MOTO CLASSIC WROCŁAW 2017 - idealne miejsce na rodzinny wyjazd.

W sierpniu tego roku mieliśmy ogromną przyjemność oglądać pojazdy zabytkowe z całego kraju i nie tylko. Wszystko to działo się w Zamku Topacz, położonym w miejscowości Ślęza, zaledwie 20 minut od Wrocławia. Niezwykle urokliwe miejsce, które raz w roku zbiera fanów motoryzacji zarówno tej zabytkowej jak i nowoczesnej. Dla każdego znajdzie się coś pięknego i wartego zobaczenia. W tym roku byliśmy tam pierwszy raz, ale nie będzie to ostatni. Wrażenia są nie do opisania, dzieci wyjątkowo dały radę, wybiegały się na torze strażackim, pojeździliśmy autkami a do tego zjedliśmy pyszne lody z Food Tracków, które były na terenie imprezy.

Samochody klasyczne wspaniale przyciągały swoją uwagę, zdjęć zrobiłam wiele, ale Wam pokażę tylko kilkanaście. W trakcie imprezy oprócz pojazdów mechanicznych, mogliśmy podziwiać odrestaurowane powozy i  karety oraz pojazdy wojskowe. Dodatkowo wśród partnerów imprezy znaleźli się : Lexus Wrocław, Toyota Bielany Nowakowski, BMW, Porsche, Auto Group Polska, oraz wiele innych.  Z resztą sami zobaczcie na zdjęciach.Tak mu się spodobało, że chciał zabrać do domku.

Takie BMW to moglibyśmy mieć. Dzieci dużych wymagań nie miały.Wspaniałe powozy i karety, niestety nie udało mi się zdobić zdjęć jadącym powozom.Zabawa jak w lunaparku, dzieci szczęśliwe a wspólne spędzanie czasu zawsze jest dobrym rozwiązaniem na nudę.

Poniżej tor strażacki, o którym wspomniałam.Odrobina retro.

Taką kanapę mogłabym mieć w domu, bardzo ciekawe rozwiązanie, no i ta kolorystyka.

Na terenie Zamku Topacz istnieje również Muzeum motoryzacji, w którym znalazły się same kultowe eksponaty.Młody bardzo się zdziwił, że ktoś "utknął" pod autem. 
 

W 2018 roku również odbędzie się impreza zlotu pojazdów zabytkowych w dniach 18-19 sierpnia, również na Zamku Topacz. Ja się wybieram, a wy macie ochotę ? Więcej informacji znajdziecie na Fanpage strony oraz TU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger