Pierwszy HAUL z Dresslily

W ostatnich dniach dotarło do mnie moje pierwsze zamówienie z Dresslily. Co prawda zostało rozdzielone na dwie paczki, ale to nie kłopot bo akurat moje rzeczy przyszły razem w piątek a już w poniedziałek otrzymałam drugą przesyłkę z koszulą dla Mamy. Długo nie musiałam czekać, a jakość produktów jest zadowalająca. Zanim jednak przejdę do szczegółów chciałam Wam pokazać co ciekawego znalazłam na ich stronie mianowicie asymmetrical tops.

In the last few days my first order of Dresslily came to me. It was divided into two parcels, but it was no trouble because my things came together on Friday and already on Monday I received a second parcel with a shirt for Mom. For a long time I did not have to wait and the quality of the products is satisfactory. But before I go into the details I wanted to show you what I found interesting on their site namely asymmetrical tops.
Sukienka, czy też tunika jaką zamówiłam dla siebie bardzo mi odpowiada, nie dość że wygodna to jeszcze mogę ją nosić właśnie jako tunikę do leginsów, albo jako sukienkę do np. szpilek czy balerinek. Rozmiar wybrałam S, bałam się czy nie będzie za mały ale okazało się, że trafiłam idealnie. Tkanina rozciągliwa, nieco sztuczna ale nie przeszkadza mi to w ogóle.


The dress or tunic I ordered for myself is very suitable for me, not only that it is comfortable to wear it just as a tunic for leggings, or as a dress for eg pins or ballerinas. Size I chose S, I was afraid or not too small but it turned out that I was perfect. Fabric stretched, slightly artificial but I do not mind at all.
Koszula dla mamy w pierwszej chwili totalnie mi nie pasowała. Wydawała się taka duża, powiedziałabym nawet za duża. Do tego ten materiał, taki sztywny i nie przyjemny, ale na całe szczęście to tylko pierwsze wrażenie, które szybko przeszło. Koszula po wyprasowaniu już nie jest taka mega sztywna, a rozmiar wcale nie jest taki duży, chociaż 3XL taki może się wydawać. Póki co zdjęcia na manekinie, jak tylko Mama ją dostanie od razu zrobimy mini sesję. 


The shirt for mom at first did not fit me at all. It seemed so big, I would say even too big. For this material, such a rigid and not pleasant, but fortunately it is only the first impression that quickly passed. The shirt after ironing is no longer so rigid and the size is not that big, although 3XL may seem like that. As long as the pictures on the mannequin, as soon as Mama gets her right away we will do a mini session.


Jeśli chodzi o dodatki wybrałam okulary przeciwsłoneczne typu pilotki. Niestety źle się w nich czuję i raczej ich nie będę nosić. Muszę więc wymyślić na nie jakiś plan. Są bardzo delikatne, szkła ombre z różowym kolorem. Również kojarzą się z latem więc będą fajne na jesienne i zimowe dni.

As for extras, I chose the pilot sunglasses. Unfortunately I feel bad in them and I will not wear them. So I have to come up with a plan for it. They are very delicate, ombre glass with pink color. They also associate with the summer so they will be cool for autumn and winter days.


Największym pozytywnym zaskoczenie był pierścionek, niestety zanim go zamówiłam miałam dylemat jaki rozmiar wybrać. Zasugerowałam się tabelką ze strony i teraz już wiem, że podane wymiary dotyczą środka pierścionka. Dlatego gdybym wybrała o jeden mniejszy byłoby idealnie a tak jest ciut za duży i nadaje się na środkowy palec lub kciuk. Przepiękny bursztyn, a raczej jego imitacja kojarzy mi się z latem i morze, a to bardzo fajne skojarzenia. Jeśli dzisiaj miałabym wybrać rzecz, z której jestem najbardziej zadowolona ze wszystkich dotychczas zamówionych z Chin, byłby to właśnie ten pierścionek. 


The biggest positive surprise was the ring, unfortunately before I ordered it had a dilemma of what size to choose. I suggested the table on the page and now I know that the dimensions given are centered on the ring. That is why if I chose one smaller it would be perfect and so it is a bit too big and suitable for middle finger or thumb. Gorgeous amber, or rather its imitation associated with the summer and the sea, and it's very cool associations. If today I would choose the thing that I am most satisfied with all the orders from China so far, that would be the ring.Jak Wam się podobają moje wybory z Dresslily. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger