Dziecko na warsztat tworzymy z folii

Witajcie.

W tym miesiącu z warsztatami kompletnie poległam. Nie wiem nawet jak i kiedy to nadrobię. Niestety dosięgła mnie choroba, mnie i dzieci, teraz męża, no i babcię... Także istny szpital domowy. Sama nie wiem jak mam to ogarnąć. Dlatego jak odzyskam siły po tych gorączkach 39 stopni "u mężczyzn" ;), do których przyzwyczajeni nie jesteśmy, nadrobię zaległości.

Tymczasem zapraszam do poszukiwań pomysłów u pozostałej ekipy DNW Tworzymy. Ledwo zobaczyła jakie są  kilka postów i już widzę jakie są ciekawe. 

Dziecko na warsztat Namaluj mi Latorośle Borsuczkowo Nasza szkoła domowa I&K w domowym zaciszu Jake, jeże nici i inne takie Animart - animacje z twojej bajki Tymoszko Dzwoneczkowa Karolowa mama Co robi Robcio Dzika Jabłoń Gugusiowo Cały świat Karli Elena po polsku WorldSchool Explorers Igranie z Tosią Świat Tomskiego Ina i Sewa On ona i dzieciaki Czytoczary Kreatywnie z dzieciakami Kreatywna dżungla Mama Aga sztuka i dzieciaki Więc bawmy się My home and heart Myshowelove Słowo mamy Kusiatka Zakręcony Belfer Kreatywna mama Kreatywnym Okiem Pomysłowe Smyki Kreatywnie w domu Kinderki Jej cały świat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger