Dziecko na warsztat tworzymy z plastiku.

Kolejny miesiąc, kolejne zadania... Tym razem na tapecie warsztatów PLASTIK. W okół nas jest go wiele, w różnych formach, wielkościach, kolorach i grubościach. Jest z czego wybierać a inspiracji w Internecie bardzo dużo. Postanowiłam jednak stworzyć z dziećmi coś praktycznego, co sprawi, że w chłodne jesienne dni, kiedy za oknem deszcz, nie będą się nudzić.

Niestety po drodze w działaniach przeszkodziła nam grypa... jej gorsza strona... Każdy domownik poległ... Dlatego też z wielkim smutkiem nie udało nam się w terminie wszystkiego tutaj zamieścić. Ale na dziś daję mapę i obiecuję, że nadrobię całość jak tylko ogarnę się i zdjęcia. 


Dziecko na warsztat Namaluj mi Latorośle Borsuczkowo Schwytane chwile I&K w domowym zaciszu Jake, jeże nici i inne takie Animart - animacje z twojej bajki Tymoszko Dzwoneczkowa Karolowa mama Co robi Robcio Dzika Jabłoń Gugusiowo Cały świat Karli Elena po polsku Sopelkowo Igranie z Tosią Świat Tomskiego Ina i Sewa On ona i dzieciaki Czytoczary Kreatywnie z dzieciakami Kreatywna dżungla Mama Aga sztuka i dzieciaki Więc bawmy się My home and heart Myshowelove Słowo mamy Kusiatka Zakręcony Belfer Kreatywna mama Kreatywnym Okiem Pomysłowe Smyki Kreatywnie w domu Kinderki Worldschool Explorers Nasza szkoła domowa Jej cały świat Nasza przygoda DIY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger