Traktor Farmer dla małego odkrywcy.

Staram się być na bieżąco z testami zabawek dla dzieci. Od dawna rozglądałam się za firmą DUMEL, dlatego jak tylko na ich Fanpage zobaczyłam akcję testowania, nie zastanawiałam się tylko pozostawiłam swoje zgłoszenie. Jeszcze bardziej ucieszyłam się, jak ogłosili wyniki i przyznali nam zabawkę z przedziału wiekowego 1 do 2 lata. Idealna dla małego Boryska.
Do dziś żałuję, że nie nagrałam tej radości kiedy chłopcy rozpakowali paczkę. Bo wiecie, nawet pięciolatek ucieszył się bardzo z otrzymanego prezentu i z  wielką chęcią przystąpił do testów. Ale zanim o tym, warto wspomnieć co nieco o samej firmie...

"Firma DUMEL od ponad 9 lat jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci. Powstała z myślą o dzieciach, które są największymi skarbami świata." Źródło TU

Jeśli ciekawi Was oferta jaką ma DUMEL, wystarczy kliknąć TU i zerknąć do ich katalogu.

Nam w udziale przypadł Traktor Farmer Dumel Discovery z serii językowej. Zabawka przeznaczona jest dla dziecka powyżej 12 miesięcy, ale pięciolatek również znajdzie w niej chwilę radości. 
Traktor samodzielnie jeździ i wydaje realistyczne dźwięki, do tego ma wiele bardzo ciekawych i łatwych wierszyków. 

"Traktor z przyczepą zawiera 5 zwierzątek, które nagrodzą dzieci dźwiękami za każdym razem, gdy odgadną prawidłowy kształt i włożą zwierzątko w odpowiednie miejsce." Źródło TU . Zwierzątka po naciśnięciu wydają albo bardzo realistyczne dźwięki albo "historyjkę" o danym zwierzątku. Kiedy naciśniemy na komin traktor przez chwilę jedzie sam do przodu wydając odgłos silnika. Ponadto naciskając na kierowcę usłyszymy bardzo przyjemną melodyjkę "Pan Dumelek farmę miał...". Oprócz tego wciskając kierownicę słychać klakson a przednie światła mrugają. Traktor można z łatwością przenosić z miejsca w miejsce, co widać na jednym ze zdjęć. 
Borysek uwielbia wyjmować i ponownie umieszczać zwierzątka na swoich miejscach, poza tym najczęściej wciska komin żeby traktor jechał do przodu. Taki traktor dla fana motoryzacji to świetny prezent. Zabawy z nim to sama przyjemność, zwłaszcza ze starszym bratem, który poucza jak się trzeba bawić. A scenariuszy u nas zawsze sporo. A to na podwórku w około domku i piaskownicy. A to na okolicznym polu, imitując zabawę w Pana Rolnika. Ostatecznie w domu ustawiając zwierzątka po kątach aby później je zbierać i zawieść do wymyślonej "obory". 
Teraz uwaga, ogromna ilość zdjęć. Jesteśmy bardzo zadowoleniu z otrzymanej zabawki. Jest solidnie wykonana i uczy dzieci wielu ciekawych rzeczy. Na pewno nie jest ostatnia zabawka z firmy DUMEL. Z chęcią przyglądniemy się innym zabawkom, również dla starszych dzieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger