Dziecko na Warsztat - zabawy terenowe/podwórkowe


Kochani tym razem umieszczę Wam samą Mapę, dzięki której traficie do krainy zabaw podwórkowych i terenowych. Postaram się nadgonić i w miarę możliwości napisać post i ogarnąć zdjęcia, tym razem niestety choroba wygrała :(


EDIT:

Kochani kwiecień był dla mnie ciężkim miesiącem. Chłopcy się rozchorowali na dobre 3 tygodnie, jak już wyzdrowieli pogoda w ogóle nie dopisywała nam do zdjęć, które chciałam Wam tu pokazać.

Nasze zabawy terenowe i podwórkowe to w głównej mierze spacery i wycieczki po okolicznych lasach i drogach a także duuużo zabaw przed domem na ogrodzie.

Ogród, cóż najwięcej czasu spędzamy właśnie na nim. Grając w piłkę, ganiając się lub bawiąc w chowanego. Czasami po prostu piaskownica, lub ulubiona górka chłopców tuż przed domem. Zdjęć troszkę się uzbierało z kilku dni. Życzę miłego oglądania.Spacery najczęściej po naszej okolicy, możemy wtedy przy okazji poznawać świat. Starszy zadaje dużo pytań, wszystko go interesuje, a ja staram się na ile potrafię odpowiadać mu zgodnie z prawdą. Zdjęcia z kilku dni, więc trochę tego jest :)


Muszę Was na koniec przeprosić, że tak skromnie, ale kompletnie nie wiem jak się zabrać za ten temat. Chyba jednak zmęczenie po ostatnich przebojach dało o sobie znać. Mam nadzieję, że ostatnie dwa warsztaty będą dużo lepsze i bardziej w temacie spełnione.

Zapraszam więc do odwiedzin:


Słowo mamy ED Montessori Karolowa mama Kreo Team Kreatywnym Okiem Matkopolkowo Bez nudy 360 przygód Bawimy się my 3 Biesy dwa Duśkowy świat Dzika jabłoń Elena po polsku Co i robi robcio Jej cały świat Cały świat Karli Tymoszko Igranie z Tosią Kawa z cukrema Laurowy zawrót głowy Kreatywnie w domu Gagatki trzy Guguiowo Ciekawe dzieci Świat Tomskiego Ohana blog On ona i dzieciaki Nasza przygoda diy My home and heart Mama Aga Konfabula Uszywki Zuzinkowej Mamy Mama na pełen etat Schwytane chwile Pomysłowe smyki Z motylem na dłoni Zabawy z Archimedesem Zakrecony belfer Pomieszane z poplątanym Nasze rodzinne podróże Ogarniam wszechświat Kreatywna mama Nasza szkoła domowa FB Dziecko na warsztat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger