Podróże z Dzieckiem na Warsztat.

Temat podróże i podróżnicy jest mi daleko, ponieważ sami nie podróżujemy za często. Dlatego tym razem warsztat wyszedł nam bardzo skromny. Nasz czterolatek poznał podstawowe pojęcia związane z podróżami, podstawowe zasady bezpieczeństwa  trakcie podróży, ale także poznał, mimo iż tylko na mapie, to jednak kawałek świata.
Na chwilę obecną pokażę Wam jedynie zdjęcia z naszej wycieczki do miejscowości mieszczącej się wystarczająco blisko, by wybrać się na małe zwiedzanie. Lubin - miasto słynące z kopalni. Znajdziemy w nim Park Wrocławski, a w nim wiele zwierząt oraz repliki dinozaurów. Wpis znajdziecie TU.


Następna wycieczka również do Lubina przy okazji wystawy figur stalowych w Cuprum Arena.


A teraz po moim skromnym warsztacie zapraszam do innych. Tam znajdziecie wiele ciekawych propozycji podróżniczych.


Słowo mamy ED Montessori Karolowa mama Kreo Team Kreatywnym Okiem Matkopolkowo Bez nudy 360 przygód Bawimy się my 3 Biesy dwa Duśkowy świat Dzika jabłoń Elena po polsku Co i robi robcio Jej cały świat Cały świat Karli Tymoszko Igranie z Tosią Kawa z cukrema Laurowy zawrót głowy Kreatywnie w domu Gagatki trzy Guguiowo Ciekawe dzieci Świat Tomskiego Ohana blog On ona i dzieciaki Nasza przygoda diy My home and heart Mama Aga Konfabula Uszywki Zuzinkowej Mamy Mama na pełen etat Schwytane chwile Pomysłowe smyki Z motylem na dłoni Zabawy z Archimedesem Zakrecony belfer Pomieszane z poplątanym Nasze rodzinne podróże Ogarniam wszechświat Kreatywna mama Nasza szkoła domowa FB Dziecko na warsztat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger