Dlaczego kochamy zabawki Wader? Naszych 5 powodów.

Zabawek u nas jest dużo. Tych drobnych, byle jakich, większych i całkiem porządnych. Dopiero teraz przy dwójce dzieci śmiało mogę stwierdzić, że jakość zabawek powinna być niezwykle ważna przy ich wyborze. W końcu nie chcemy w domu mieć składu połamanych bądź nie nadających się do zabawy rzeczy. Jako mama chłopców nie mam w domu lalek, ubranek i typowo dziewczyńskich rzeczy. Jest za to mnóstwo klocków i wszelkiej maści samochodów, zwłaszcza traktorów i innych sprzętów rolniczych. Od dobrych 4 lat przy wyborze, zwłaszcza aut, zaufaliśmy jednej firmie w 100%. Jak do tej pory nie zawiedliśmy się ani razu, a każde większe czy mniejsze auto jeździ i jest w dalszym ciągu sprawne. 
Przy okazji konkursu na Facebooku organizowanym właśnie przez naszą ulubioną firmę Wader, postanowiłam napisać wam dlaczego ją kochamy. Powodów jest co najmniej 5.

1. Za duży wybór zabawek. Widzieliście nowy katalog? Nie to dalej nadrabiajcie TU. Prawda, że szał. Od małych autek, przez duże mega auta po klocki i zabawki do piasku. 
Sami zobaczcie ile tego mamy. Planujemy jeszcze dokupić zabawki do piasku na Borysa, a dla Gugi przyczepę lub kolejne mega auto.

2. Za jakość wykonania. One są na prawdę wytrzymałe. Niektóre mamy od 4 lat i nie widać zniszczenia. To co z nimi syn wyprawiał nie raz wołało o pomstę do nieba. Przyklejanie, przywiązanie różności tylko po to by stworzyć z koparki całkiem nowy pojazd. Czasem najzwyczajniej niezdąrzyliśmy auta schować przed deszczem. Myślicie, że coś to zmieniło? Nie auto w dalszym ciągu jest działające bez śladów zniszczeń.

3. Za to, że są kolorowe. Nawet bardzo. Niektóre zabawki dopasowane kolorystycznie dla dziewczynek a część dla chłopców. Są też w kolorach neutralnych. Jedno jest pewne kolory są cudne, delikatne i pastelowe a niektóre żywe. Dzieciom się podobają a to chyba najważniejsze.

4. Za dopasowanie do wieku. Tu tłumaczyć nie będę. Choć przyznam, że nawet te większe 3+ nadają się dla roczniaka. Oczywiście pod warunkiem, że pilnujemy malucha.

5. Za przystępność cenową. Dla wielu być może najistotniejszy powód.  Dla mnie też ważne by oprócz tego, że zabawka nie jest droga żeby była jakościowo dobra. 

Podsumowując, kto z nas nie kocha zabawek, które sprawią że nasze dziecko da nam choć chwilę oddechu i wolnego na kawę i ciastko?
Teraz uwaga, będzie baaaardzo dużo zdjęć ;)A wy macie swoje ulubione zabawki?


2 komentarze:

  1. Nie zwróciłam wcześniej uwagi na tą firmę. Ale planuje właśnie zakup piętrowego garażu na autka dla Siostrzeńca na zajączka i po tym poście rozejrze się za garażem z tej firmy.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja jestem zadowolona, chłopcy szczęśliwy, a zabawki na prawdę wytrzymałe. Na dworze od wiosny stoją dwa duże auta. Nic im nie jest pomimo deszczu, śniegu i wiatru. Jedyne co się może przytrafić to wyblaknięcie koloru. Pozdrawiam :)

      Usuń

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger