Cheese Snack: Pyszna przekąska serowa dla dzieci - TRND

Nie od dziś wiadomo, że zanim coś trafi do stałej sprzedaży trzeba to najpierw sprawdzić. Do tego też służą wszelkie portale zrzeszające ludzi do testowania produktów i badania opinii. 
Taką społecznością marketingową jest TRND , która zrzesza użytkowników z całej Europy i Ameryki Południowej dając możliwość testowania produktów - często nowości na rynku. Stając się ambasadorami marek mogą testować je w swoich domach, przekazując znajomym i rodzinie do przetestowania i spróbowania produktów, by na końcu wydać opinie. 

Jak działa taki projekt? Po pierwsze trzeba się zarejestrować na stronie : TRND  Kolejno do wybranych osób, pasujących do profilu badanej marki wysyłane są ankiety rekrutacyjne (zaproszenia do udziału w projekcie). Jeśli się zdecydujesz wystarczy wypełnić ankietę. Później już leci z górki... Otrzymujemy pakiet do testów, w którym znajduje się: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które można wykorzystać w rozmowach ze znajomymi i rodziną. Po otrzymaniu pakietu należy przetestować produkt w codziennym życiu, wydać opinię - jak najbardziej szczerą i wartościową. A także wydać opinie od znajomych i rodziny, którzy otrzymali próbki. 
Nic tylko trzeba się zgłaszać.

Ja po zarejestrowaniu otrzymałam e-maila z zaproszeniem do projektu Cheese Snack : Pyszna przekąska serowa dla dzieci. 

Taką oto ogromną paczkę otrzymaliśmy. Pani kurier była tak zaciekawiona napisem na kartonie "uwaga suchy lód", że aż mnie zapytała co tam w środku się kryje. A tam... same pyszności.No cóż super, suchy lód też nam się przydał także TRND dziękujemy i za to :D Tata nie był by sobą, gdyby nie pokazał dziecku Jak można stworzyć mały wulkan. Oczywiście Syn stał z boku i wszelkie potrzebne środki ostrożności były zachowane. :) Nikt nie ucierpiał... no co najwyżej moja cola ;)Moja opinia o produkcie? No cóż pozytywna, ale szczegółów dowiecie się niedługo, jak tylko zbiorę opinie od znajomych, którzy otrzymali Snacki do testów.

2 komentarze:

 1. Dzieci na wieść o testowaniu Cheese Snack były zachwycone i z niecierpliwością czekały na przesyłkę,która dotarła błyskawicznie, oczywiście świetnie zapakowana.
  Do testowania dostałem:
  -3x2 opakowania Cheese Snack Original czyli 6 opakowań
  -3x2 opakowania Cheese Snack Ketchup czyli 6 opakowań
  -Książeczka „Twoje badanie opinii”
  -Kolorowanka dla dzieci Teatrzyk Cheese Snack
  -Przewodnik projektu.
  W każdym opakowaniu znajdowały się 4 osobno pakowane paluszki serowe, taka forma jest bardzo fajna,gdyż można wygodnie zabrać je jako przekąskę do pracy lub szkoły.
  Oprócz tego przesyka zawierała do rozdania znajomym:
  -3x2 opakowania Cheese Snack Original czyli 6 opakowań
  -3x2 opakowania Cheese Snack Ketchup czyli 6 opakowań
  Dzięki temu, że nie zawiera ona konserwantów i sztucznych barwników jest zdrowa i smaczna.Jednak zdania na temat Cheese Snack są podzielone.Najbardziej mojej rodzinie i znajomym zasmakowały paluszki original,niestety ketchupowe nie znalazły swoich zwolenników.Dzieci chętnie zabierały po jednym paluszku serowym do szkoły, tygrysek na opakowaniu zachęcał je do jedzenia tej zdrowej przekąski.
  Polecam spróbować, kto nie miał okazji brać udziału w kampanii
  Janek81

  OdpowiedzUsuń
 2. I my mieliśmy okazję wspólnego testowania z dziećmi serowych przekąsek Cheese Snack. Najpierw przestudiowałam skład (oczywiście byłam przekonana, że to kolejne chemiczne cudo). Wielki plus za brak konserwantów i składników chemicznych. Kolorowe opakowanie z tygryskiem również ma znaczenie że przekąska chętnie jest zjadana przez dzieci. Mając w domu dwójkę dzieci sądziłam, że opinie o ich smaku będą podzielone i tak właśnie się stało. Młodszy bardziej polubił smak Original. Starszy syn (niejadek) ku mojemu zdziwieniu zajadał oba smaki z wielkim smakiem. Smak Original jest delikatny i śmietankowy zaś smak Ketchup wraz z nutą śmietankowego smaku niesie ze sobą lubianego przez dzieci posmaku ketchupu. To niewiarygodne jak w prosty sposób można dostarczyć małemu organizmowi zaopatrzenie w składniki mineralne i odżywcze.
  Ja ze swojej strony szczerze polecam serowe przekąski Cheese Snack. Można śmiało podawać bez ograniczeń dzieciakom, a i dorosły z chęcią po nie sięga.
  #‎CheeseSnack‬ ‪#‎TRND‬‬

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger