Canpol babies - udany początek macierzyństwa

Macierzyństwo dla każdej z nas to ważny etap... wiele się dzieje, dlatego chcemy by nasze szczęście i radość przechodziła na nasze dziecko. Warto więc zaopatrzyć się potrzebne do tego produkty. Firma Canpol babies jest miejscem, do którego warto zaglądnąć aby znaleźć produkty idealne dla naszego dziecka ale i dla nas mam.

Wspieramy rozwój dziecka, warto więc pomyśleć w jaki sposób... Canpol babies organizuje akcję testowania różnych atrakcyjnych produktów dla dzieci. Obecnie zbierają kandydatki do testowania oraz mamy blogujące do przeprowadzenia konkursu, w którym nagrodą będzie: Mata do zabawy z pozytywka "Dżungla".

Zapisałam się więc do Blogosfery Canpol babies i biorę udział w opisanej akcji. Czy się uda dowiemy się niebawem. Do końca października drogie Mamy i drodzy Tatusiowie mamy czas aby się zgłosić do akcji testowania. Czy warto? Jak najbardziej warto dla nas samych i dla naszych pociech.

Zapraszam więc jeszcze raz na stronę Canpol babies - blogosfera aby dowiedzieć się więcej na temat akcji testowania produktów.

2 komentarze:

  1. Zresztą testowanie produktów Canpol Babies to sama przyjemność:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przyjemność i to jaka:) Mam nadzieję, że i nam się uda:)

      Usuń

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger