KONKURS!!! Moje postanowienie noworoczne.

Sama takich postanowień co roku mam wiele, w tym ćwiczenia, dieta, mniej nerwów i więcej miłości. Co z tego wychodzi... Pewnie jak u wielu nici, no może poza tą miłością.


Im bliżej końca roku tym więcej człowiek chce zmienić w swoim życiu, ale po co? Przecież wystarczy czerpać z niego to co najpiękniejsze i od razu jest łatwiej. Sama często się denerwuję, a jeszcze częściej wkurzam na siebie, że tych nerwów nie umiem utrzymać na wodzy. No i później okazuje się, że postanowienie noworoczne wkracza w ruch... Mniej nerwów, więcej zdrowej żywności i w ogóle spełnianie swoim małych marzeń, bo te duże już spełnione. 

Kiedy mija pierwszy stycznia WIELKIE buuuum zderzam się z rzeczywistością, nie ma diety, nie ma sportu i nie ma spokoju... Dlaczego? Ano to jest akurat proste, bo nie mam na tyle silnej woli by się za to wszystko zabrać. Dlatego w tym roku postanowiłam jedno, albo kilka rzeczy ale bardzo się ze sobą łączą. Być po prostu szczęśliwą, w domu z mężem i dziećmi. Spełniać ich marzenia dzięki czemu spełnią się też moje.

Dziś kiedy mój syn kończy trzy lata (woooow kiedy to zleciało?), chcę spełnić jedno z waszych marzeń, o którym jeszcze nie wiecie :D

Mianowicie mam do rozdania jedną matę edukacyjną od firmy Canpol Babies, w związku z moim udziałem w ich Blogosferze. Mata jest genialna, sami ją testowaliśmy kiedy Borecki był malutki, sprawdziła się u nas rewelacyjnie. Młody zadowolony kiedy z niej korzystał, ja miałam pewność, że dziecku nic nie grozi i że dobrze spędza czas. Więcej z naszego testowania przeczytacie TUTAJ.

Przejdźmy jednak do szczegółów konkursu.


REGULAMIN KONKURSU:

Konkurs trwa od 12.01.2018 r. do 22.01.2018 r. do godz. 23:59

1. Będzie mi miło jak polubisz mój i sponsora profil na Facebooku:
Organizator: Gugusiowo
Fundator nagród: Canpol babies

2. Będzie mi miło jeśli polubisz i  udostępnisz publicznie plakat konkursowy. Możesz też zaprosić znajomych.

3. Pod zdjęciem konkursowym na Facebook, w wiadomości prywatnej lub w e-mailu GUGUSIOWAKRAINA@GMAIL.COM wyślij mi odpowiedź w postaci zdjęcia, filmu, opisu itp. forma dowolna, które najbardziej nawiązuje do tematu konkursu:

"MOJE POSTANOWIENIE NOWOROCZNE"
 
Zaskocz nas swoim pomysłem.
4. Przesyłając zdjęcie Uczestnik potwierdza, że jest jego autorem i wyraża zgodę na przetwarzanie go do celów konkursu.
5. Wyniki konkursu będą opublikowane jako aktualizacja tego wpisu najpóźniej w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Decyzję podejmę wraz z mężem i synkiem. 
6. Na dane czekam do 5 dni od podania wyników.
7. Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook. Dołączając do Konkursu, Uczestnik przekazuje dane osobowe Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook. Serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a nie do serwisu Facebook.
8. Wysyłka nagród jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


Miłej zabawy!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy nawet najmniejszy komentarz, jest on dla mnie ważny.

Copyright © 2016 GUGUSIOWO , Blogger